Kolejne wakacje oraz zajęcia sportowe za nami. W tym roku było wyjątkowo intensywnie. Dni zaczynały się od gier i zabaw ruchowych. Dzieci grały w unihokeja, piłkę nożną czy ręczną. Oprócz tego bawiły się w berka, wojnę piłkami, zbijanie latających talerzy, „kółko i krzyżyk”. Następnie by trochę odetchnąć miały do dyspozycji gry planszowe oraz poznawały słownictwo tenisowe w języku angielskim prowadzone przez nauczycielkę grającą w tenisa Panią Annę Szmytkiewicz. Na początku zapoznały się z podstawowym słownictwem, a następnie nauka połączona była z wykonywaniem ćwiczeń fizycznych. Angielski był wyjątkowo ciekawy i kreatywny. Dzieci tworzyły filmiki tenisowe oraz pracowały w grupach robiąc LAPBOOKA. Wszyscy za ciężką pracę otrzymali certyfikaty i nagrody rzeczowe.

Inną atrakcją była wojna balonami wodnymi, zajęcia teatralne prowadzone przez aktorkę Panią Karolinę Milkowską Prorok. Było widać, że dzieci świetnie się bawiły i być może dzięki tym warsztatom ktoś zechce zostać małym aktorem….

Dzieci uczestniczyły także w zajęciach, plastycznych, kulinarnych, były w grocie solnej, kinie oraz gościły Panią Aleksandre Wajde ze swoim wężem dowiadując się ciekawych informacji odnośnie tego zwierzątka. Każdy mógł wykonać sobie zdjęcie pamiątkowe.

W ciągu dnia nie zabrakło oczywiście zajęć z tenisa i badmintona, które były podstawą zajęć sportowych.
Inną atrakcją sportową były zajęcia ze squasha oraz samoobrony. Nie zabrakło także ćwiczeń ze sprawności fizycznej.

Na koniec turnusu udaliśmy się na pizze oraz każdy otrzymał pamiątki oraz nagrody za uczestnictwo i zdrową rywalizację tj. torby, dyplomy oraz coś drobnego…

Turnusy uważamy za udane i zapraszamy w roku 2020 🙂

do galerii >>

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this