BADMINTON

Szkółka badmintona

Program obejmuje naukę podstaw gry w badmintona. Zajęcia przewidziane są dla dzieci od 5 roku życia. Szkółka prowadzona jest w zespołach 4-8 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania. Treningi są typowo rekreacyjne. STiB stwarza warunki i daje szansę każdemu, kto chce spróbować sił na korcie. Jest to świetna forma aktywności fizycznej dla dzieci które traktują sport jako dobrą zabawę.

Na zajęciach będzie wprowadzony także Speed Badminton.

Badmintonowe przedszkole

Są to zajęcia organizowane dla dzieci 5,6 letnich w grupach do 8 osób. Zajęcia polegają na grach i zabawach ruchowych, które dostosowane są do prawidłowego poruszania się  na korcie. W tym wieku dziecko najszybciej i najprościej może nabyć prawidłowe ruchy badmintonowe dlatego na początku dzieci zamiast lotek używają baloników w celu oswojenia sie z kortem i lotką.

Zajęcia indywidualne

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nauka gry w badmintona i doskonalenie techniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz poziomów zaawansowania.

Zajęcia dotyczące przygotowania sprawnościowego

Dbamy także o prawidłowy rozwój fizyczny naszych podopiecznych. W tym celu oferujemy typowe zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez trenera specjalizującego się w przygotowaniu sprawnościowym młodzieży. Zajęcia służą do:

– rozwoju zdolności szybkościowej i zwinnościowej,

– budowaniu siły, wytrzymałości oraz koordynacji,

– budowaniu formy sportowej zapobiegającej kontuzjom,

– rozciąganiu wszystkich partii mięśni

– rozciąganiu wszystkich partii mięśni

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this