Szkoła Sympatyków Tenisa „FAIR PLAY” Agnieszka Skrobisz zorganizowała turniej dzieci do lat 15. Frekwencja dopisała i w rywalizacji wzięło udział 51 młodych zawodników, którzy przybyli do nas z Barlinka, Międzyrzecza, Górzycy, Słubic oraz Leszna. Dzieci rywalizowały ze sobą w 5 kategoriach: niebieskiej do lat 6, czerwonej do lat 8, pomarańczowej do lat 10, zielonej do lat 12 i żółtej do lat 15.

W kategorii niebieskiej do rywalizacji przystąpiło 5 dzieciaczków, a najmłodszy miał 4 lata i przyjechał do nas z Barlinka. Dzieci rywalizowały ze sobą w konkurencjach sprawnościowych, w rzucance tenisowej oraz rozegrały swoje pierwsze mecze z rakietą. W tej kategorii wszyscy wypadli znakomicie i zajęli pierwsze miejsca.

W kategorii czerwonej udział wzięło 9 dzieci. Pierwsze miejsce zajął Cyprian Siekanko (STZ Iwona Kowalska-Arteniuk Międzyrzecz), pokonując w finale Magdalene Rewers (SST „FAIR PLAY” Agnieszka Skrobisz). Trzecie miejsce zajął kolega klubowy Piotrka, Jakub Barski.

W kategorii pomarańczowej do rywalizacji przystąpiło 11 zawodników. Pierwsze miejsce przypadło Piotrkowi Grobelnemu (STZ Iwona Kowalska-Arteniuk Międzyrzecz), drugie miejsce natomiast zajęła Gosia Wiśniak (Akademia Tenisa Barlinek). Trzecia miejsce dla Maćka Domaradzkiego (SST „FAIR PLAY” A.S.)

W kategorii zielonej udział wzięło 16 tenisistów. Pierwsze miejsce zajął Olivier Sterniczuk (Gorzowskie Centrum Tenisowe) pokonując w finale koleżankę z tego samego klubu, Zosie Rzepecką, trzecie miejsce natomiast dla Jakuba Duszyńskiego (SST „FAIR PLAT” A.S.)

W Kategorii żółtej do rywalizacji przystąpiło 11 osób. Pierwsze miejsce zajął Kamil Ławrynowicz (Gorzowskie Centrum Tenisowe) pokonując w finale kolegę klubowego Daniela Kowalskiego. Trzecie miejsce przypadło Maciejowi Duszyńskiemu (SST „FAIR PLAY” A.S.), który w półfinale pokonał dzielnie walczącą Maje Lachowicz z Akademii Tenisa Barlinek.

SST „FAIR PLAY” Agnieszka Skrobisz pragnie serdecznie podziękować Centrum Tenisa „Zieleniec” oraz Gorzowskiemu Centrum Tenisa Wojtka Owsiaka za udostępnienie kortów na których młodzież mogła rywalizować, a my mogliśmy sprawnie przeprowadzić turniej.
Podziękowania także kierujemy do wszystkich osób, które pomogły młodym zawodnikom sędziować.
No i na koniec kadra trenerska SST „FAIR PLAY” A.S. składa podziękowania za przybycie, udział i zdrową rywalizację wszystkim zawodnikom.
Zapraszamy serdecznie na kolejne turnieje, których terminy ukarzą się niebawem.